Середа, 26.02.2020, 21:41
Ви увійшли як гість | Група "Гості"

Погода
Погода в Україні
Ми Українці
Перевірений учасник UA-НЕТУ!
Друзі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша кнопка
Сайте села Черенве
Код кнопки
Головна » Архів матеріалів
  Цього тижня автодорожна служба розпочала ремонт сільських доріг. Під словом ремонт в нас розуміють - проїхатися легенько грейдером і завести трохи піску, та нажаль такі дії неефективні, оскільки при такому ремонті дороги набирають доремонтного стану буквально за декілька тижнів.
  Чому так  - треба спитати автодорожників, скоріш за все річ в фінансуванні, а точніше в різниці коштів які виділено на ремонт і тих які дійсно досягнули цільового призначення і в відсутності хорошого робочого проекту по ремонту. Просто деякі ділянки доріг потребують водовідведення, тобто ровів, оскільки вулиці погано осушуються і на них постійне скупчення води навіть в суху погоду призводить до утворення великих ям.
  Та нажаль в нас все робиться через одне місце і поки жителі не стануть відстоювати інтереси всього села, а не дбати тілько за свій зад і видзвонювати по прокуратурах і екологічних службах, через те з чийого дозволу вивозять з карєру пісок на дороги,  до тих пір в ... Читати далі »
Просмотров: 723 | Добавил: chrob | Дата: 12.06.2009 | Комментарии (5)

Цього року в селі Черневе найгучніший празник на "Зелені свята" пройшов надзвичайно тихо.

   Пам'ятаю кожного року, а то навіть в роки застою, у перші роки незалежності нашої держави, коли було дуже тяжко фінансово - культурний розвиток не занепадав, напроти - розвивався. На фестинах - виступи, ігри, лотереї, різні забави, шашлики, на шкільному стадіоні ставили по дві сцени для виступів, бо не вистачало часу, щоб на одній на-протязі дня показати вистави і виступи народної творчості, мешканці і гості села забавлялися і відпочивали, було весело і приємно бачити багатьох знайомих та друзів, які нечасто бувають в рідних краях.

   Але ми стали жити краще, культурний розвиток занепав, чи то зажиріли грошами, чи то обізнаність та патріотизм зникли. Держава споює молодь, діти безперешкодно купують алкоголь та тютюнові (за таке власників магазинів та забігайлівок по тюрмах гноїти треба), і нікому до того нема діла. І як наслідок вже цього року ніякого виступу, ... Читати далі »
Просмотров: 831 | Добавил: chrob | Дата: 11.06.2009 | Комментарии (12)

На зарічі повернувся давній їх житель Кляда Андрій. Це стало відомо завдяки його щовечірнім піснеспівам які він виконує без замовлення сусідів.
Просмотров: 734 | Добавил: чарнівець | Дата: 08.05.2009 | Комментарии (8)

« 1 2 3 4 5